• Lipoliza/Liposukcja

    Lipoliza/Liposukcja

Liposukcja laserowa jest to metoda likwidacji lokalnych otłuszczeń za pomocą światła laserowego. Energia wyzwolona przez promień laserowy niszczy termicznie (odparowuje) komórki tłuszczowe. Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z odpowiednich regionów powoduje poprawienie sylwetki i proporcji ciała.

Zalety techniki laserowej

>  Poprawa elastyczności skóry przez termiczne wyzwolenie własnego kolagenu
>  Koagulacja (zamykanie)naczyń krwionośnych w trakcie zabiegu, czego efektem jest brak powikłań w postaci krwiaków pozabiegowych
>  Mała inwazyjność zabiegu
>  Miejscowe znieczulenie
>  Krótki czas rekonwalescencji
>  Możliwość wykonanie zabiegu na twarzy, szyi, brzuchu itp.

"Pajączki" naczyniowe- Teleangiectazje

Dolegliwość kosmetyczna, ale również zdrowotna, często bowiem wiąże się z rozpoczynającą się lub już istniejącą niewydolnością żylną. W naszej klinice oferujemy usuwanie pajączków, które najpierw diagnozujemy, a technikę leczenia dobieramy indywidualnie dla pacjenta w zależności od wydolności układu żylnego. Jest to albo łączenie kriochirurgii z obliteracją (skleroterapia), albo sama obliteracja, lub przy użyciu lasera diodowego. Obliteracja polega na wstrzyknięciu do światła naczynia żylnego leku, który powoduje zamknięcie ścianek naczynia. W trakcie leczenia uczymy pacjentów jaką profilaktykę prowadzić, aby uniknąć tego przykrego schorzenia. Przezskórne zamykanie drobnych naczyń krwionośnych tzw. teleangiestezji lub popularnie zwanych pajączków , polega na absorpcji (pochłanianiu) światła laserowego przez czułe na ten zakres fali promieniowania (940n.m.) krwinki czerwone zawierające hemoglobinę. Wysoka temperatura powoduje zamykanie naczynek krwionośnych nie uszkadzając przy tym skóry.

Kontakt

KRIOMED

ul. Kilińskiego 14
05-500 Piaseczno,
k. Warszawy

ZAPISY

Poniedziałek - piątek
10:00 - 13:00
tel. +48 (22) 750 40 65